112 v 1 Pre SEGA GENESIS MegaDrive 16 bit Hra Kazety Pre PAL a NTSC Drop shipping

Nový produkt

Skladom

€8.29

€9.21

-9 %

Štítky:

hra majster systém, mini sega, sega dreamcast, hra výstroj sega, mini sega megadrive, sega sg 1000, sega megadrive hry kúzelné, DREAMCAST, everdrive mega drive, mega drive

112 Hot hry v jednej kazety pre Megadrive Genesis konzoly To je classial 16 bit hra karty, funguje perfektne, vhodný pre hráčov zber používame USA/EÚ shell, fit USA/EÚ a japonsko console (mmc). Top kvalita a č funkciu pre ukladanie. Práce na NTSC a PAL konzole. Zvyčajne produkt je rovnaké ako na fotografii. Niekedy, nálepka je aktualizovaný, sme nevšimol, opäť To kazeta nemá batérie pre ukladanie. Takže všetky hry nemožno uložiť súbor. O kazeta štítok, niekedy budeme aktualizovať etikete, ale bez upozornenia znova. Ak si starostlivosť o tejto značke, prosím, kupujte opatrne.

O konzol. Naše 112 in1 hra, práca na pôvodné cosnoles a kvalitné klon konzoly. Ale zlé čip klon konzoly, potom nie je možné spustiť túto kazetu, len si pozri menu, nie je možné spustiť akúkoľvek hru. Skontrolujte prosím vaše konzoly. Ak sa konzola je jeden klon, potom, prosím, kontrola vnútorného čipy, pretože zlé klon konzoly nie je možné spustiť túto hru kazety. Budeme aktualizovať dobrý klon konzoly a zlé klon konzoly vnútorné čipy foto tu, potom budete vedieť.

Názov Značky Yuswallow
Sega Model MEGA DRIVE
Kompatibilné Značka/Model Sega

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty