2020 doprava Zdarma!!MJ-S1.6 Rovno typ rovnakým priemerom PP materiál, armatúry únie konektor(10pcs/lotov)

Nový produkt

Skladom

€5.03

Štítky:

barel bradavky svorky, bradavky svorky klipy, silný bradavky svorky, veľké bradavky svorky, vlastné bradavky svorky, silné, bradavky svorky, fantasy bradavky svorky, uzamykateľné bradavky svorky, black bradavky svorky, bradavky svorky hot

MOJO SENZOR

Hadica Konektor Pre Príslušenstvo

Oblasti Použitia

Je vhodná na všetky druhy pevných hadice

(teplovodné rozvody,solárne potrubie,klimatizácia,tlak vzduchu, rúry,atď.)

Upozornenie:

★ Tento produkt nie je jednorazové zdravotnícke pomôcky, voľné položky, č nezávislé balenie, č sterilizáciu (ak je to nutné, môžete sterilizovať sami pomocou vysokej teploty a vysokého tlaku alebo etylénoxidu sterilizácia) pre farmaceutický, biologické experimenty s priemyselné zariadenia s konektorom.

★ Vzhľadom na vysoký dopyt po chemických rezíduí výrobkov v biochemických experimenty, výrobky našej spoločnosti nie sú sterilné balenie, ale žiadne olovo kadmium a iné ťažké kovy škodlivé látky (môže poskytnúť detekcie správa).

★ Aj z tohto dôvodu,sme nie je možné potvrdiť, či výrobky, ktoré zasielajú aby ste boli vystavený pôsobeniu škodlivých látok vo vašej oblasti.

★ Preto, hneď ako naše výrobky sú vypredané, a to nie je moja spoločnosti dôvodov nie je vratná.Tu sú foto rozmery podľa detail produktu,pozrite sa, Prosím, a potvrdil, predtým, než ste zaplatili.

Technics Odlievanie
Materiál Polytene
Pripojenie Napínacia
Názov Značky MOJO
vedúci kód KOLO
Druh Bradavky
Tvar Rovné
Číslo Modelu MJ-S1.6

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty