Pôvodné WOUXUN Programovanie USB Kábel pre WOUXUN KG-UVD1P KG-UV6D KG-UV8D KG-UV899 KG-UV9D PLUS Rádio Walkie Talkie Červená Farba

Nový produkt

Skladom

€12.53

Štítky:

hnedý a červený kábel, rádio dvoch, wouxun rádio mobile, dstar amatérske rádio vysielač, wouxun, optický kábel červená, wouxun kg uv9d plus, talki walki, rádio wouxun, baofeng bf 9r

Stav: 100% Zbrusu Nový Kompatibilný S Rádiami: Pre WOUXUN KG-UVD1P KG-UV6D KG-UV8D KG-UV899 KG-UV9D PLUS Balík Zahrnuté: 1x programovací Kábel dodacia lehota Tipy:

Všetky package zaslané E-paket alebo POSTNL doporučene loď metóda. s sledovacie číslo môže nasledovať package statu. to je bezpečnosť bezpečné nákladné. Dodacia lehota je cca 15--45 dní. Ako dôsledok rôznych krajín politiky a poveternostných a iných dôvodov. odoslané na rôzne krajiny ,dodacia lehota bude iný. Má nejaké otázky. prosím, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom ali správy. ďakujeme!

Spätná väzba:

Nechajte záporná spätná väzba sa nemôže vyriešiť problém. Existuje mnoho, viac pozitívne spôsoby, ako fáza o dobrú komunikáciu Prosím, odoslaná správa sa k nám cez Neapolskymastin.sk. budeme sa snažiť nás najlepšie vyriešiť váš problém. ďakujeme!

O Daní:

Budeme sa snažiť v našich silách, aby službu. Pretože vlastné pravidlá sa líšia v každej krajine, clá a spotrebné dane nie sú naša zodpovednosť a sme nie je kvalifikovaný, aby odpovedal na otázky na túto tému. Prosím, výskumu vašej krajine tarify a dovoz spotrebných daní pred nákupom..

Použitie Prepínanie
Typ Výstupu ŽIADNE
Výstupné napätie ŽIADNE
Pripojenie Plochu

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty