11.4 V 90Wh Pôvodné VV09XL HSTNN-DB7D Notebook Batérie Pre HP ZBOOK 15 G3 / 17 G3 Série Tablet

Nový produkt

Skladom

€46.92

Štítky:

hp 15ba batérie, hp zbook g3, batérie pre hp x360, zbook, cm03xl, hp zbook 15, hp zbook 15 g3, batérie pre braava, zbook 17, hp zbook 17 g3

Prečítajte si prosím toto vyhlásenie pred podaním objednávky.

Vážený zákazník,

Po prvé, potvrďte prosím vaše staré batérie je rovnaký ako fotografia zobrazuje a potvrdiť, či sa batéria používa na váš model počítača. Vedľa, pretože produktu dávky problémy, dátum výroby a výrobné číslo sa bude rôzne, ale toto sa netýka bežného používania výrobku.

Vzhľadom k koronavirus, logistika aktuálnosť niektorých krajinách bude odložené. Okrem Japonsko, Južná Kórea, Spojené Štáty, Singapure a Malajzii, tieto krajiny môžu prijímať parciel v rámci 7 až 15 pracovných dní, a zvyšok bude trvať asi mesiac alebo viac. Kórejský Colné oznámil, že osobné colné odbavenie čísla musí byť vyplnená v z 1. decembra. Inak, balík sa nedá vymazať, prosím, uveďte vaše osobné vzdialenosť kód, ďakujem.

Okrem toho, pretože batéria je špeciálny produkt a má striktné prepravné požiadavky, nie je žiadne iné logistics z čoho vyberať. Vybrali sme najlepší, najrýchlejší a najbezpečnejší poskytovateľa logistických služieb pre vás. Ak máte objednávku, prosím, trpezlivo čakať. Ak ste nedostali tovar v dohodnutom termíne na platforme, vrátime vám. Nebojte sa. Ak nemôžete objednať vo vašej krajine, to znamená, že je nám ľúto, že v súčasnosti nie je logistiky, ktoré môžu priniesť batérie vo vašej krajine.

Pri objednávke, prosím skontrolujte vašu adresu doručenia, meno, telefónne číslo a psč, sú vyplnené správne. Ak adresa dodania je nesprávne, príjemca nie je zastihnuteľný, alebo clo platené nadčasy (zvyčajne tam bude žiadne dane a poplatky, budeme declear rozumnú cenu), zlyhanie doručenia v dôsledku nadčas pickup, atď., balík sa vráti a opätovné doručenie nemôže byť usporiadané. Iba Brazília môžete odoslať, ale je potrebné zaplatiť poplatok za spracovanie $6 logistiky, tieto dodatočné výdavky budú hradené zákazníkom.Náš obchod môže byť rýchlo dodaný do Brazílie, dodacia lehota je do 25-35 dní. A kórejské Zvyky oznámil, že osobné colné odbavenie číslo, musia byť vyplnené. Inak, balík sa nedá vymazať, kórejský klienta uveďte osobné vzdialenosť kód.

Produkty v našom obchode sú prísne testované, aby zabezpečili vysokú kvalitu a bezpečnosť, ako prvú prioritu. Pôvodné autentické produkty sú povolené. Cena je najnižšia už.

Keď balík je dodávaný, dáme vám pripínanie číslo a môžete sledovať to na mieste, Ak to nepomôže, prosím, kontaktujte nás, my vám ďalšie prepojenie alebo požiadať vyšetrovania.

Ak je problém s prijatých produkte, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis v čase, a budeme poskytovať okamžité po-predajný servis k vašej spokojnosti.

Akceptujeme dlhodobá spolupráca vzťah, ak máte záujem o dlhodobé kúpiť v našom obchode, mohli by sme negociate, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

Kapacita: 90wh 7895mAh

Napätie: 11.4 V

Typ Batérie: Li-Polymérová

Bunka:Vyrobené v Číne, garancia vysokej kvality

Farba:Čierna

Podmienka: (100% Zbrusu Nový,VOĽNÝ, 1 rok záruka!)

Nahradiť Časť Číslo:

HSTNN-DB7D VV09XL

Kompatibilný Prenosný Počítač Model:

Pre ZBOOK 15 G3 Pre ZBOOK 17 G3

Certifikácia CE
Kompatibilné Značky HP
Číslo Modelu VV09XL
Package Áno
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Li-ion
Názov Značky Kede
Napätie Batérie 11.4 V

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty