Ohňovzdorné Rozširuje Súbor, Priečinok Dokument Organizátor, Štítky Zips Uzavretie Non-Svrbenie Silikónom Potiahnuté Prenosné Podanie Puzdro

Nový produkt

Skladom

€14.37

€16.33

-12 %

Štítky:

ohňovzdorné puzdro, a4 taška dokumentu, jasné, obklopiť, taška dokumentu, označenie vrecka, organizátor pre dokumenty s, dokument, vrecko na menovku, mušelínu puzdro, dokument, priečinok pre

Odrážky:

1、Vysokej kvality, ohňovzdorné materiály, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu: vonkajšia vrstva je vyrobená z inovované tekutý silikón sklo látkou, s nízkou tepelnou vodivosťou a silné požiarnej odolnosti. To môže vydržať na povrchu 1000 stupňov (1832 °F) a nemôže spôsobiť kožné ťažkosti.

2、dvojitú ochranu: V záujme zaistenia bezpečnosti cennosti, vaku, otvor je úplne pevná s 2-polohová uzavretý systém. Háčik&SLUČKY a oheň zips sa používajú na zabránenie šírenia plameňa pred vstupom dovnútra. Okrem toho, taška štruktúra je veľmi odolná a nie ľahko trhajú.

3、Veľké kapacita: veľkosť 36*25*2 cm, 600 hárkov; 13 multi-farebné vrecká. Na ohňovzdorné priečinok je vhodná pre každodenné ukladanie a skladovanie dokumentov (farebné etikety); A4 veľkosť.

4、Chrániť vaše financie, osobné informácie a notebooky v prípade požiaru, a to nesklame vás pri mimoriadnej udalosti.

5、Rainbow taška dizajn, štýlový vzhľad. Nielen, že si môžete dať priečinok, doma, v kancelárii, v aute, v škole, ale aj v bezpečí.

Funkcie:

Rainbow taška dizajn, štýlový vzhľad. Nielen, že si môžete dať priečinok, doma, v kancelárii, v aute, v škole, ale aj v bezpečí.

Dvojitú ochranu: V záujme zaistenia bezpečnosti cennosti, vaku, otvor je úplne pevná s 2-polohová uzavretý systém. Háčik&SLUČKY a oheň zips sa používajú na zabránenie šírenia plameňa pred vstupom dovnútra. Okrem toho, taška štruktúra je veľmi odolná a nie ľahko trhajú.

Veľká kapacita: veľkosť 36*25*2 cm, 600 hárkov; 13 multi-farebné vrecká. Na ohňovzdorné priečinok je vhodná pre každodenné ukladanie a skladovanie dokumentov (farebné etikety); A4 veľkosť.

Chrániť vaše financie, osobné informácie a notebooky v prípade požiaru, a to nesklame vás pri mimoriadnej udalosti.

Vysoko kvalitné ohňovzdorné materiály, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu: vonkajšia vrstva je vyrobená z inovované tekutý silikón sklo látkou, s nízkou tepelnou vodivosťou a silné požiarnej odolnosti. To môže vydržať na povrchu 1000 stupňov (1832 °F) a nemôže spôsobiť kožné ťažkosti.

Parameter:

Veľkosť: Cca.36*25*2 cm

Materiál: Plexiskla

Zoznam:

1*Ohňovzdorné Dokument Organizátor

Číslo Modelu -
Názov Značky VAHIGCY
Druh Nástroj Tašky
Materiál Polyester
Veľkoobchod Áno

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty